Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Akademik Danışman Öğr. Gör. Recep Yağcı öncülüğünde bir araya gelen öğrenciler, çevre temizliğine dikkat çekmek amacıyla öğrencilerin yoğun olarak kullandığı alanlarda yerlere atılan pet şişe, naylon, kağıt, sigara paketleri ve izmaritleri, cam parçaları ve buna benzer çöpleri topladılar.
Bu etkinlikle, çevre temizliğine dikkat çekmek istediklerini belirten Topluluk Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Recep Yağcı, herkesin bu konuda dikkatlı ve duyarlı olması gerektiğini ifade etti.
“Daha temiz bir Üniversite için kampüsteki çöpleri topladık” diyen Topluluk Başkanı Semra Akyol, Yeşilay olarak gösterdikleri bu duyarlılığı diğer öğrencilerden de beklediklerini söyledi.
Çalışmalarda etkin rol oynayan GRÜ TÖMER Akademisyenlerinden İlyas Gedik ise, yaptıkları temizlik esnasında özellikle sigara izmaritlerinin büyük bir kirlilik oluşturduğunu gördüklerini belirterek, başta öğrenciler olmak üzere herkesi bu konuda dikkatli olmaya davet etti.