Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörlük Makamında gerçekleştirilen ziyarete, İleri Gazetesi'nden Mesut Erdoğan, Öncü ve Ekspres Gazetelerinden Murat Yakarışık, Yeşilgiresun Gazetesinden Egemen Öğütçü, Gündem Gazetesi'nden Mustafa Cici ve Yeni Giresun Gazetesi'nden Fatih Öztürk katıldılar.
Rektörümüz, Üniversitemizin 2021 yılı çalışmaları ve faaliyetleri hakkında gazetecilere çeşitli bilgiler vererek, bu faaliyetlere yaptıkları desteklerden ötürü gazetecilere teşekkür etti.
Yerel kalkınmanın el ele verip, tüm kesimlerin güç birliği yaparak gerçekleşeceğine inandığını belirten Rektörümüz, basın temsilcileri ile daha sık bir araya gelmeye çalışacaklarını ifade etti.
Gazete temsilcileri de Üniversite-basın işbirliğinin önemine değinerek; yeni dönemde Üniversite ile birlikte daha çok biraraya gelmek, iletişim imkanlarını artırmak niyetinde olduklarını; Üniversitenin hakettiği kamuoyu desteğine kavuşabilmesi için bu işbirliğinin oldukça önemli bir yer tuttuğunu dile getirdiler.