Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Onaylanan programlar arasında, Yağlıdere ilçemizde Espiye Meslek Yüksekokulu'na bağlı olarak öğrenim verecek "Acil Durum ve Afet Yönetimi" programı da yer alıyor. Programa 2020-2021 öğretim yılında (40) öğrenci kabul edilecek.
Ayrıca Doğankent ilçesinde Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak öğretim yapacak "Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi" programı da açılmış oldu. Böylece Doğankent ilçesinde öğrenim veren program sayısı 2'ye yükseldi.
Giresun Üniversitesi olarak 2020-2021 öğretim yılında, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımızın (35) bölüm/programına öğrenci alımı teklif edilmişti. Tekliflerimizden (18)’i kontenjan doluluk oranlarının düşüklüğü ve diğer bazı kriterler (nüfus vs.) sebebiyle YÖK Genel Kurulu tarafından kabul edilmedi.
YÖK’e sunulan ve onaylanan tekliflerimizin listesini görmek için TIKLAYINIZ.