Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Vasif NABİYEV'in konuşmacı olarak katıldığı konferansta, günümüz yapay zeka teknolojilerinin önemi ve geleceği üzerinde duruldu.
Konuşmasında, yapay zekanın hızla gelişen bir alan olduğunu ve çeşitli sektörlerde devrim yaratma potansiyeline sahip olduğunu vurgulayan Doç. Dr. Vasıf NABİYEV, yapay zekanın mevcut problemleri, karşılaşılan zorluklar ve bu alanda geliştirilen çözümler hakkında detaylı bilgi verdi.
Doç.Dr. NABİYEV, yapay zekanın sağlık, otomotiv, finans ve eğitim gibi çeşitli alanlardaki uygulamalarına dikkat çekerek, bu teknolojinin gelecekte nasıl şekilleneceği konusunda da öngörülerde bulundu.
Giresun Üniversitesi Mühendislik Fakültesi akademisyenleri ve öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği konferans, soru-cevap bölümü ve teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.