Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Prof. Dr. Gürol Yıldırım ile Rektör Danışmanı Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik'in katıldığı törenin açılış konuşmasını Proje Destek ve Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç yaptı.
Törene katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Üniversitemizde ulusal ve uluslararası hibe programlarından faydalanma konusunda farkındalığın artırılması amacıyla yürütülen proje kapsamında; Proje Döngüsü Yönetimi, Erasmus+ ve Ufuk Avrupa Uygulamalı Proje Hazırlama eğitimleri gerçekleştirilmiştir. Eğitimlere katılım sağlayan ve bu eğitimleri tamamlayan 58 akademisyen ve öğrencimiz için toplam 74 adet katılım sertifikası düzenlenmiştir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz”
Tören, Katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesinin ardından sona erdi.