Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
GÜKAM Müdürü Prof. Dr. Ayşen Reyhan Wolff’un açılış konuşmasıyla başlayan panelin moderatörlüğünü Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesinden Dr. Öğr. Üyesi Emel Bahadır Yılmaz yaptı.
Kadına yönelik şiddet temasının işlendiği panelde ilk sözü alan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Giresun İl Müdürlüğünden ŞÖNİM İl Müdürü Selçuk Türkmen kısa adı ŞÖNİM olan Şiddet Önleme ve İzleme Merkezinin işleyişi hakkında bilgi verdi. Dr. Öğr. Üyesi Emel Bahadır Yılmaz’ın “Flört Şiddeti ve Sonuçları” ve Tirebolu Mehmet Bayrak MYO’dan Öğr. Gör. Gökhan Kaya’nın “Kadın Girişimciliğine Destek” başlıklı sunumlarıyla devam eden program, Giresun futbol hakemlerinden ve aynı zamanda Üniversitemiz öğrencisi olan Rahime Kılıç’ın “ Spor ve Kadın” konulu sunumuyla sona erdi.