Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
24-27 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve Bartın Üniversitesi'nin ev sahipliği yaptığı 20. Üniversiteler Halk Dansları Süper Lig yarışmalarında eğitmenliklerini Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı akademik personellerinden Dr. Öğr. Üyesi Arda Eravcı, Öğr. Gör. Seren Eravcı, Öğr. Gör. Şeyda Yasemin Gürsoy ve Öğr. Gör. Çağatay Tahmaz'ın gerçekleştirdiği Üniversitemiz Türk Halk Oyunları Topluluğu Artistik dalda Türkiye 3.sü ve Stilize dalda Türkiye 5.liği derecelerini elde etti ve önümüzdeki sezon her iki dalda da Süper Lig'de yer almaya hak kazandı.