Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda gerçekleşen etkinliğin açılış konusmasını Rektör Yardımcımız ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven Özdem yaptı. Akabinde, Bölüm Başkanı Dr. Melissa Özlem Grab oryantasyon programının giriş konuşması yaptı.
Etkinliğe Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Aksu, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Vedi Aşkaroğlu, Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri ve Fen- Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri katıldı.
Dr. Melissa Özlem başkanlığında yapılan etkinliğe, üçüncü sınıf İngilizce öğretmenliği öğrencileri tarafindan, yeni gelen öğrencilere adaptasyon sağlamak amaçlı, bölüm kültürünü tanıtan, yapılan akademik ve kültürel faaliyetleri tanıtan bir sunum gerçekleştirildi. Yapılan etkinlikte bölümümüz öğrencilerinden Beyzanur Turgut “GRU ELT Bölüm Kültürü”, Miraç Cemre Patan “Kültüre Duyarlı Eğitim”, Yusuf Görüm “Ders Planı Tasarımı”, Furkan Yiğit Zanbak ve Samed Şimşek “Teknoloji İle Zenginleştirilmiş Öğretim Materyal Örnekleri”, Damla Odabaş ve Beyzanur Turgut “Müfredat Tasarımı” başlıklı sunumlarıını gerçekleştirdiler. Oryantasyon etkinliği, öğretim üyeleri ve öğrencilerin sorularının cevaplanmasının ardından sona erdi. Öğrencilerin daha rahat ve kendilerini daha hızlı adapte etmelerine yardımcı olacağı düşünüle program, başarıyla tamamlandı.