Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Birimi ile Sivil Savunma Birimimiz ve İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğümüz eşgüdümünde, 08-09 Mayıs 2024 tarihlerinde, İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen ve toplam 16 saat süren eğitime, güvenlik birimi çalışanlarımız ağırlıkta olmak üzere 14 personelimiz katıldı.
Giresun İl Sağlık Müdürlüğünden Uzman İlkyardım Eğitmeni Hemşire Gülay Bilge IŞIK ve İlkyardım Eğitmeni Paramedik Hacer AYDIN tarafından verilen eğitimler sonunda yapılan yazılı ve uygulamalı sınavları başarıyla geçen kursiyerler, 3 yıl boyunca geçerliliği olacak ilkyardımcı sertifikası ve kimlik kartını almaya hak kazandılar.