Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Birimi ile Sivil Savunma Birimimiz ve İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörlüğümüz eşgüdümünde, 08-09 Mayıs 2024 tarihlerinde, İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen ve toplam 16 saat süren eğitime, güvenlik birimi çalışanlarımız ağırlıkta olmak üzere 14 personelimiz katıldı.
Giresun İl Sağlık Müdürlüğünden Uzman İlkyardım Eğitmeni Hemşire Gülay Bilge IŞIK ve İlkyardım Eğitmeni Paramedik Hacer AYDIN tarafından verilen eğitimler sonunda yapılan yazılı ve uygulamalı sınavları başarıyla geçen kursiyerler, 3 yıl boyunca geçerliliği olacak ilkyardımcı sertifikası ve kimlik kartını almaya hak kazandılar.