Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
ÜNİ-DOKAP dönem başkanı Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can’ın önderliğinde gerçekleşen toplantıya DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, bölgemizde eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden ve ÜNİ-DOKAP içerisinde yer alan 15 üniversitenin rektör ve rektör yardımcıları, ÜNİ DOKAP Stratejik Kurul Başkanı Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, ÜNİ DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, ÜNİ DOKAP Genel Sekreter Yardımcısı Şenol Akçay ve teknik destek personeli Emre Özyürek katıldı.
Toplantının moderatörlüğünü de gerçekleştiren ÜNİ-DOKAP Genel Sekreteri Doç. Dr. Atila Gürhan Çelik, Üniversitemizin dönem başkanlığında gerçekleşen toplantının birlik içerisindeki üniversiteler arasında iş birliği ve ortak projeleri geliştirmeyi, gelecekte planlanan çalışmalar için yol haritası oluşturmayı ve ortak aklı ön plana çıkarmayı hedefleyen bir tema üzerinde gerçekleştiğini belirtti.