Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan tören, Yüksekokulu dereceyle bitiren öğrencilere plaket ve hediyelerinin verilmesiyle devam etti.
Törende yaş kütüğüne plaket çakan Yüksekokul birincisi Uğur SAĞLAM, daha sonra mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı.
Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hayrettin KARADENİZ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin PEKER ve Tirebolu Belediye Başkan Vekili Atilla AYDIN’ın konuşmalarıyla devam eden programda yaklaşık 200 öğrenci, protokol üyelerinden ve hocalarından temsili diplomalarını aldılar.
Öğrencilerin hep birlikte kep atmasıyla sona eren törene; Tirebolu Kaymakam Vekili Cafer EKİNCİ, Tirebolu Belediye Başkan Vekili Atilla AYDIN, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin PEKER, Cumhuriyet Savcısı Fatih KOZ, İlçe Jandarma Komutanı J.Üsteğmen Burak YILMAZ, İlçe Emniyet Müdürü Hakan İBİŞOĞLU, Üniversitemizin akademik ve idari personeli, öğrencilerimizin yakınları ve vatandaşlar katıldı.