Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Yılda iki defa yapılması planlanan Danışma Kurulu’nun ilk toplantısına Tirebolu İletişim Fakültesi adına Dekan Vekili Prof.Dr.Nazım Elmas, Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu ve öğretim üyeleri ile öğrenci temsilcileri katılırken, dış paydaş olarak ise Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu, A Spor Haber Kanalı Yorumcusu Haldun Domaç, Giresun Dergisi adına Remzi Mamaşoğlu, Mavi Karadeniz Radyo ve TV Kanalı adına Fuat Kuş, İhlas Haber Ajansı adına Ahmet Bilge, Paltun Gıda Firması adına Halil İbrahim Paltun, Gaffora Fındık Firması adına Halil Ak, Markomedya Reklam ve Tanıtım Firması adına Yunus Türk, Paperworld Reklam ve Tanıtım Firması adına Metin Malkoç, Tirebolu İletişim Fakültesi Derneği adına Hüseyin Aydın katılım gösterdiler.
Fakülte Dekan Vekili Prof.Dr.Nazım Elmas’ın Tirebolu İletişim Fakültesi’nin genel tanıtımını ve danışma kurulunun amaç ve hedeflerini açıklayan sunumlarından sonra katılımcılar kendilerini tanıtarak toplantının gündemini oluşturan ‘Yeni Normalleşme Sonrası İş Hayatı ve Mezunlardan Beklentiler’ konusu başlığı altında İletişim Fakülteleri mezunlarının iş olanakları ve mezunların iş olanaklarını neler yaparak kendi adlarına artırılabileceklerine dair görüşlerini ifade ettiler.
Toplantı sonunda Dekan Vekili Prof.Dr.Nazım Elmas, sektöre bilgi ve beceri donanımı tam, hazır eleman yetiştirmeyi amaçladıklarını dile getirerek her bir katılımcının görüşlerinin kendileri için çok kıymetli olduğunu ifade ederek katılımcılara teşekkürlerini iletti.