Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Törende söz alan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdal Ağar, konuşmasında Tıp Fakültesi’nin 6 yılının büyük özveri gerektirdiğini, ancak mezunlarımızın bundan sonraki hayatlarında da bilgilerini güncel tutabilmeleri için sürekli çalışmaları ve kendilerini yenilemeleri gerektiğini; her bir mezunumuzun kendi özelliklerini iyi tanıyıp mutlu olabilecekleri uzmanlık dalları seçmeleri gerektiğini vurguladı.
Ardından Üniversitemiz Devlet Konservatuarı öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Betül Yetkin Gülmez ve Öğr. Gör. Begüm Sarısözen’in hazırladığı müzik dinletisi ile devam eden törende mezuniyet törenine katkı sunan kuruluşlara ve hazırlığında emeği geçen öğretim üyelerine teşekkür belgeleri verildi.
Dönem 1.si Melisa Akkoyun, Dönem 2. Kürşat Civelek ve Dönem 3. sü Bilge Nur Kayık’a Başarı Belgelerı ve ödülleri Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Güven Özdem, Dekanımız Prof. Dr. Erdal Ağar ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.
Mezun hekimlerimiz diplomalarını, Üniversitemiz protokolünün ve Fakültemiz öğretim üyelerinin ellerinden aldılar. Mezuniyet töreni, hekimlerimizin hep birlikte Hekimlik Andı'nı okumaları ve aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeleriyle sona erdi.