Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Canan ÇELİK İÇEN yaptığı konuşmada, Fakültemizde 16 farklı ana bilim dalında Tıpta Uzmanlık Eğitimini sürdüren 43 araştırma görevlimiz olduğunu ve her geçen gün bu sayının artmaya devam ettiğini belirtti. Aynı zamanda Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı Başkanı olan Dekanımız, Ana Bilim Dalının ilk araştırma görevlisi olan Dr. Adem TÜRKÖZ’ün Fakültemizin yetiştirdiği ilk Uzman Doktor olarak tarihe geçtiğini vurguladı. Dr. TÜRKÖZ’ün saygılı, çalışkan, merhametli, hastalarına karşı ilgili ve başarılı bir uzman hekim olarak mezun olduğunu belirterek, kendisine meslek hayatında mutluluk ve başarılar diledi.
Sayın Prof. Dr. Canan ÇELİK İÇEN başkanlığında yapılan, Prof. Dr. Cem Zeki ESENYEL, Doç. Dr. İlker İLHANLI, Dr. Öğr. Üyesi Fazıl KULAKLI ve Dr. Öğr. Üyesi İlker Fatih SARI’nın jüri üyesi olarak görev aldığı sınav sonrasında, Sayın Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güven ÖZDEM’in de katılımlarıyla Dekanlık Binası önündeki açık alanda kutlamalar kabul edildi. Öğretim üyelerimiz, araştırma görevlilerimiz ve hastane çalışanları kutlamalara katılarak sevincimizi paylaştılar.
Tıp Fakültemizde halen, (90) erkek, (59) kadın olmak üzere toplam (149) akademik personel görev yapıyor. Bu sayının (20)'si profesör, (15)'i doçent, (70)'i doktor öğretim üyesi kadrosunda bulunuyor.