Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi gören etkinlikte, katılanlara diyabet hastalığı, tansiyon ve vücut kitle endeksi konularında bilgilendirme yapıldı. Daha sonra etkinlikte yer alan öğrenciler, vatandaşların boy ve kilo ölçümlerini yaparak, beden kitle indekslerini belirleyip tansiyon ölçümlerini yaptılar. Arzu eden vatandaşlarımızın şeker ölçümleri de yapıldı.
Ölçülen değerleri yüksek olan kişilere tavsiyelerde bulunularak ilgili hekimliklere yönlendirildiler.
Bu anlamlı etkinliğe yaklaşık 250 vatandaşımız katılım gösterdi. Etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getiren katılımcılar, bu tarz faaliyetleri daha sık görmek istediklerini belirttiler.
Bu anlamlı etkinliğe imza atan Tıp Fakültesi öğrencilerimizi ve akademik danışmanları Doç. Dr. Şahin Direkel ile Dr. Öğr. Üyesi Şebnem ALANYA TOSUN hocalarımızı tebrik ediyoruz.