Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Paydaş olarak yer aldığımız TEKNOFEST Ankara'da Giresun Üniversitesi olarak stant açarak teknoloji meraklıları ile buluştuk. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hüseyin Şahin ve Teknopark Genel Müdürümüz Dr. Öğretim Üyesi Muhammet Anıl Kaya ziyaretçileri kabul etti. Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ödül törenine katılım sağladı ayrıca Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar ile bir araya geldi.
GRÜ standında; üniversitemiz personellerinden Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Anıl Kaya, Öğr. Gör. Şafak Esra Aslan, Öğr. Gör. Emre Kan, Öğr. Gör. Engin Aydın ve Öğr. Gör. Uğur Bayram görev alarak katılımcılara üniversitemiz ve Giresun Teknopark hakkında bilgilendirmelerde bulunup mevcut projeler hakkında bilgi aktardı.
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal da standımızı ziyaret etti ve ihtisaslaşma kapsamındaki projeler hakkında bilgilendirildi.
Birçok kamu ve özel sektör kuruluşunun katılımıyla olası iş birliklerine imkan sağlayan festivalde Giresun Üniversitesi ve Giresun Teknopark'ın iş birlikleri artırmak için ziyaretlerde bulunuldu.