Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Aysun Türkmen eşliğinde yapılan ziyaretlerde, bakım evlerinde yaşayan yaşlılara çeşitli hediyeler sunuldu, bol bol sohbet edildi. Öğretim görevlileri ney eşliğinde kısa bir müzik programı da icra ettiler.
Yüksekokul Müdürü Prof.Dr. Aysun TÜRKMEN, " amacımız öğrencilerimizi topluma karşı duyarlı bir birey olarak yetiştirmek, sosyal sorumluluk bilincini oluşturmak, eğitim öğretim faaliyetleri kadar önemli ve gereklidir" dedi.
Ziyarete, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları Muhittin Kelek, Nurdan Kumaş Şenol, Nilgün Çakır Güngör, Onur Tekoglu, Can Alaşalvar ve Akın Yıldırım da eşlik etti.