Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürol YILDIRIM, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Öğr. Gör. Muhammet Anıl KAYA, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrenciler ve öğrenci yakınlarının katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
Müdür Vekili Öğr. Gör. Muhammet Anıl KAYA ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Gürol YILDIRIM’ın mezun öğrencilere hitaben yaptıkları konuşmalarıyla devam eden programda daha sonra, ilk üçe giren öğrencilere plaket ve başarı belgeleri takdim edildi.
Yüksekokul birincisi, İç Mekan Tasarımı öğrencisi Bilal İYİCE’nin yaş kütüğüne plaket çakması ve diğer programlarda dereceye giren öğrencilere başarı belgelerinin verilmesinin ardından öğrenci temsilcisi Eser SIPÇIKOĞLU, mezun öğrencilere hitaben bir konuşma yaptı.
Bayrak/flama devir - teslim töreni ve temsili diplomaların dağıtılmasının ardından, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı mezuniyet töreni, öğrencilerin hep birlikte kep atmasıyla sona erdi.