Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Etkinlik başlangıcında Giresun Üniversitesi Yüzme ve Su Sporları Topluluğu Başkanı Ufuk Erdoğan, topluluğun akademik danışmanı Öğr. Gör. Heves Bozbağ ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hüseyin Şahin açılış konuşmalarını gerçekleştirdiler.
Devamında ise Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Güneş söz alarak, konuşmasına gönüllülük çeşitlerinden ve gönüllülüğün bireyin hayatına olan katkılarından bahsederek başladı. Gönüllülük davranışının hayatın her noktasında hem bireysel hem de toplumsal çıktılarının olduğunu vurgulayan Güneş, “Gönüllülük, bir organizasyonun verimli ilerlemesinde en önemli noktalardan biridir. Gönüllü olarak, organizasyonun her alanında kendinizi geliştirebilir, farklı alanlar ve yeni olanaklar keşfedebilirsiniz. Gönüllülük organizasyonlarında sistemin bize sunduğu tüm imkanlarından faydalanabilmemiz mümkündür. Örnek vermek gerekirse, buz hokeyi nedir bilmezken şimdi gönüllülük organizasyonu sayesinde buz hokeyinde ofsaytın nasıl olduğuna kadar pek çok detayı öğrenmiş bulunuyoruz.” ifadelerine yer verdi.
Etkinlik, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hüseyin Şahin’in Güneş’e teşekkür plaketi, Giresun Spor Lisesi Müdürü Tolga Halvacı’nın ise çiçek takdim etmesiyle sona erdi.