Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Devir teslim törenine, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ile birlikte, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem ve Genel Sekreterimiz Ahmet Tevfik Korkmaz da katıldılar.
Dekanlık görevini Prof. Dr. Birol Eltuğral'dan devralan Prof. Dr. Mehmet Türkmen, "Şahsıma bu görevi layık görüp tevdi eden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can'a saygılarımı sunuyorum. Şu ana kadar, Fakültemizde görev yapan, özverili bir şekilde hizmet veren herkese de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte bundan sonra daha büyük hizmetleri gerçekleştirmek bizlere de nasip olur" dedi.
Spor Bilimleri Fakültesi ile Fen Edebiyat Fakültesinde görevli bazı öğretim üyelerinin de hazır bulunduğu devir teslim töreninde, görevini devreden Prof. Dr. Birol Eltuğral da; Rektör Can'a teşekkür ederek, bundan sonraki dönemde de Üniversitemize ve Fakültemize hizmet etmeye devam edeceğiz, diyerek yeni dekan Mehmet Türkmen'e başarılar diledi.
Rektörümüzün, halef-selef dekanlara birer çiçek takdim ettiği devir teslim töreninde, geleneksel ata sporları dalında uluslararası projeler de yürüten Prof. Dr. Mehmet Türkmen, Rektör Can'a Kırgızistan Manas Üniversitesi'nden gönderilen yöresel kıyafeti de giydirdi.
Spor Bilimleri Fakültemizin yeni dekanı Prof. Dr. Mehmet Türkmen Kimdir? Tıklayınız...