Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
14 Ekim 2019 pazartesi günü gerçekleşen törene katılan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Prof. Dr. Ahmet Salbacak’a yaptığı çalışmalardan ve Spor Bilimleri Fakültesine sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti. Yeni dekan Vekili Prof.Dr. Birol Ertuğral’ı da tebrik eden Rekrörümüz, bu atamanın hem Spor Bilimleri Fakültesine hem de üniversitemize hayırlı olmasını temenni etti.
Fakültemiz yeni Dekanı Prof. Dr. Birol Ertuğral da aldığı bu görevi layığıyla yerine getireceğini, görev ve sorumluluklarının bilincinde olduğunu, Üniversitemizin ve Fakültemizin başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.