Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Antrenörlük Eğitimi Bölümü ile Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun olan toplam 123 öğrenci ve öğretim elemanlarının salonda yerlerini almasıyla başlayan tören, Üniversitemiz Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Anasanat Dalı öğrencilerinin görsel şovuyla devam etti.
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda Öğr. Gör. Erdem ŞAHİN'in dinleyenlerin kulaklarının pasını silen bağlama resitalinin ardından, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Birol ERTUĞRAL ve Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN, mezun öğrencileri tebrik eden konuşmalarını yaptılar.
Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN ile birlikte mezuniyet kütüğüne plaket çakan, Fakülte birincisi, Antrenörlük Bölümü öğrencisi Hasan UZUN daha sonra mezun öğrenciler adına bir konuşma yaptı.
Bölümlerinde dereceye giren öğrenciler ile spor müsabakalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin akabinde, mezun öğrenciler temsili diplomalarını aldılar. Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Necati GÜRSES eşliğinde hep birlikte Öğretmenlik Yemini yapan öğrenciler mezuniyet coşkusunu kep atma töreniyle zirveye taşıdılar.