Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Törene, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hüseyin Şahin, İlçe Kaymakamı Yasin Ardıç, İlçe Belediye Başkan Vekili Yavuz Kon, Cumhuriyet Başsavcısı Cihat Pala, İlçe Jandarma Komutanı J. Yüzbaşı Mahmut Topcu ve ilçe protokolü katıldı.
Törende, Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’ın, İlçe Kaymakamı Yasin Ardıç’ın ve Şebinkarahisar Yerleşkesi Yüksekokulları adına Doç. Dr. Mustafa Cüce’nin günün anlam ve önemini hitaben mezun öğrencilere konuşmalarını yaptı.
Yüksekokul Birincisi Tasarım Bölümü İç Mekân Tasarımı Programı öğrencisi Havva Nur Yüksek mezuniyet konuşmasını yaptıktan sonra yaş kütüğüne mezuniyet plaketini çaktı.
Yüksekokul Birincisine Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, İkincisine İlçe Kaymakamı Yasin Ardıç ve Üçüncüsüne Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Serdar Soylu tarafından ödül ve plaketi verildi.
Mezun öğrencilere temsili diplomaları öğretim elemanları tarafından verilmesinin ardından Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. M. Alper Mercan tarafından mezuniyet andı okunduktan sonra öğrenciler keplerini fırlatarak mezuniyetlerini kutladı.