Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Ziyarette söz alan Kaymakam TENGİR ve Belediye Başkanı YILANCI, Rektörümüze Şebinkarahisar ilçesinde bulunan Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ‘na katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
Rektörümüz Yılmaz Can, yaptığı konuşmada, Şebinkarahisar ilçesinde bulunan tüm yüksekokulların ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını, akademik personel ihtiyacının giderilmesi konusunda birlikte hareket etme arzusunda olduğunu belirterek: “Birlikte çalışacağız, hem Şebinkarahisar’daki Yüksekokulları, hem de Üniversitemizi yukarılara taşıyacağız. Bizim tek hedefimiz şehrimize hizmet etmek. Bu birliktelik devam ederse, sorunları kısa sürede adım adım çözeriz” dedi.