Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Başmüfettişi, 1.Sınıf Emniyet Müdürü, Ressam, Müzisyen ve Konuşmacı Ahmet Sula, Danışmanlığını Öğr.Gör. Kamil Patan'ın yürüttüğü Kültürel Faaliyetler Topluluğu'nun davetlisi olarak Üniversitemize geldi.
Sanatçı Emniyet Müdürü Ahmet Sula, 14 Aralık 2023 Perşembe günü Güre Yerleşkesi Ömer Halisdemir Konferans Salonunda öğrencilerimize yönelik bir sunum gerçekleştirdi. Ahmet Sula'nın, stand up gösterisi, şiir, müzik ve çeşitli video gösteriyle bütünleştirdiği "İnsana Yolculuk" adlı sunumu öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi.
Sula'nın gösterisine Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin Şahin ile birlikte, MYO Koordinatörü Prof. Dr. Aytaç Güder de iştirak ettiler.
Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Ergün ile Giresun Huzurevi Sakinlerinden bir grup da Sanatçı Ahmet Sula'yı takip edenler arasındaydı.
AHMET SULA'NIN ÖZGEÇMİŞİ:
Türkiye’nin farklı kentlerinde 30 yıl boyunca terör ve istihbarat birimlerinde çalışmış ve halen 1.Sınıf Emniyet Müdürü ünvanıyla Polis Başmüfettişi olarak görev yapan Ahmet Sula; bu görevlerinin yanında 2013 yılından beri yoğun bir şekilde yürüttüğü resim, müzik, görsel sanatlar ve söyleşi gibi sanatsal faaliyetleriyle de tanınıyor.
Hayranlarının “barışın polisi” olarak adlandırdığı Ahmet Sula, Türk-İslam kültüründen örneklerle harmanladığı “İnsana Yolculuk” adlı gösterisinde, dinleyicilerinin zihninde yeni ufuklar açtı...
Gösterinin sonunda Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin Şahin tarafından çeşitli hediye ve çiçeklerle uğurlanan Ahmet Sula'ya öğrencilerimiz adına hiçbir maddi karşılık beklemeden yaptığı bu güzel etkinlik için yürekten teşekkür ediyoruz.