Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
15 Mayıs 2024 Çarşamba günü Güre Yerleşkesindeki Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Giresun özelinde sağlık sisteminde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü. Ziyarete Sağlık Sen Giresun İl Başkanı Ogün Elifoğlu, Sağlık Sen Kurucu Başkanı Kerim Süral, Memur Sen Giresun İl Başkanı Muhammet Sarı, Giresun Fizik Tedavi Merkezi İdari ve Mali İşler Müdürü Hüseyin Gökay Akın ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Remziye Çengel, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü İpek Elifoğlu, İlhan Özdemir Devlet Hastanesi Müdürü Cezmi Öztürk, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Yüksel Ayas,çevre hastane temsilcileri ve Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin katıldılar.