Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
İlk ziyareti, 22 Ekim 2019 Salı günü İl Emniyet Müdürlüğüne yapan Rektörümüzü, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş Müdürlüğün yeni binasında ağırladı. Giresun İl Emniyet Müdürlüğünün yeni binasını gezen Rektörümüz, daha sonra Sayın Aktaş ile baş başa bir görüşme gerçekleştirdi.
23 Ekim günü gerçekleşen ziyaret programı ise İl Jandarma Komutanlığı ile başladı. İl Jandarma Komutanı J. Alb. Muhammet Sevinç tarafından karşılanan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, günün anısına Birlik Ziyaret Defterini imzaladı. “Barış Pınarı Harekâtı” dolayısıyla sınır ötesinde görev yapan Mehmetçiği unutmayan Rektörümüz, başarılı operasyon dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri’ni en kalbi duygularla kutladığını ifade etti.
İl Jandarma Komutanı J. Alb. Muhammet Sevinç ile yaptığı görüşmenin ardından Jandarma Bölge Komutanlığına geçen Rektörümüz, burada da Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit ile bir araya geldi. Bölge Komutanlığı Ziyaret Defterini imzalayan Prof. Dr. Yılmaz Can, Barış Pınarı Harekâtı dolayısıyla Suriye’de operasyon düzenleyen Türk Silahlı Kuvvetleri adına Bölge Komutanını tebrik ederek askerlerimize muvaffakiyet diledi.
Tüm ziyaretlerde kendisine eşlik eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem ile birlikte günün son ziyaretini İl Sağlık Müdürlüğüne yapan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, burada Müdür Op. Dr. Ahmet Bal ile bir görüşme gerçekleştirdi.