Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Can konuşmasında, “Salgın dolayısıyla sizlerden ayrı kaldık. Sizler de yaklaşık iki ayı aşkın süredir okulumuzdan ayrı kaldınız. İnşallah bu salgın sürecini kısa zamanda geride bırakıp sizlerle yeniden bir araya geliriz. Şu süreçte bir şeyi çok iyi anladık ki üniversite sizlerle güzel. İlk kez tecrübe ettiğimiz yıpratıcı bir süreç yaşıyoruz. Ailenin, anne babanın, kardeşliğin ve dostluğun anlamını bu süreçte daha iyi kavrıyoruz. İnşallah bu salgın hem dünyanın hem de ülkemizin üzerinden bir an önce uzaklaşır.” ifadelerine yer verdi.
Rektörümüz toplantının devamında öğrencilerin bu süreçte yaşadıkları sorunlarla ilgili fikir alışverişinde bulunarak, öğrencilere en yakın zamanda okulda, sağlıkla bir araya gelmek temennisinde bulundu.