Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Okul Müdürü Fazlı YILDIZ ve öğretmenler tarafından karşılanan Rektörümüz, büyük bir zahmet ve emekle yapılan bu mesleğin bir gönül işi olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.
Öğretmenler odasında Müdür Fazlı YILDIZ ve öğretmenlerle sohbet eden Rektörümüz, Ülkenin yarınlarını yetiştiren öğretmenlere millet olarak şükran borçlu olduklarını dile getirerek, tüm öğretmenlere bu yolda harcadıkları emekler için teşekkür etti.
Giresun Üniversitesi olarak öğrencilerin eğitimine katkı sağlayacak her türlü projede yer almak istediklerini söyleyen Prof. Dr. Yılmaz CAN, yapılacak ikili işbirliklerinde memnuniyetle yer alacaklarını dile getirdi.