Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Giresun Üniversitesi Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatörlüğü ile Kalite Topluluğunun iş birliğinde düzenlenen etkinliğe öğrenciler yoğun katılım sağladı. Üniversitemizin şehir merkezinde bulunan Güre, Gazipaşa ve Nizamiye Yerleşkelerinin yanı sıra ilçelerde eğitimlerine devam eden öğrencilerimiz de etkinliğe katılarak Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can ve yönetim kadrosuna istek, ihtiyaç ve önerilerini ilettiler.
Etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’ın yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Hüseyin Şahin, Rektör Baş Danışmanımız Prof. Dr. Mustafa Şanal, Akreditasyon, Akademik Değerlendirme ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Firdevs İclal Karataş Aydın, Genel Sekreterimiz Ahmet Tevfik Korkmaz, Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanı Rabia Hafızoğlu ve Öğrenci İşleri Şube Müdürü Özcan Ayten katıldılar.