Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Vahit Sütlaç salonunda gerçekleşen çalıştaya Rektörümüzün yanı sıra; Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Belediye Başkanı Kerim Aksu, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay B. Murat Yakın, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve Belediye Başkan Adayı Aytekin Şenlikoğlu, Keşap MYO Müdür Dr. Öğr. Üyesi Beytullah Dönmez, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, TÜFAD Şube Başkanı Hasan Ali Tek, ASKF Genel Başkanı Sinan Işık, İl Hakem kurulu Başkanı Cezmi Öztürk, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanvekili ve TFF Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan ile spor kulüplerinin temsilcileri ve davetliler katıldı.
Protokol konuşmalarının ardından Giresun futbolunun genel sorunları ve bu sorunların çözümüne ilişkin sunumların yapıldığı çalıştay, plaket takdimi ile sona erdi.