Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Güre Yerleşkesindeki Rektörlük Binasında 19 Şubat 2019 Salı günü gerçekleşen toplantıda, birimlerin ve buralardaki personel ile öğrencilerin ihtiyaçlarının ivedilikle karşılanması için bütçe imkanları çerçevesinde çalışmalara başlayacaklarını dile getiren Rektörümüz, bu konuya hassasiyetle yaklaştıklarını ifade etti.
Daire başkanlarına da, kendi yetki alanlarını ilgilendiren konularda gelen talep ve önerileri değerlendirerek bunları en kısa zamanda projelendirmeleri yönünde talimat veren Rektörümüz, talepler doğrultusunda birimlerin iş planlamalarını yapmalarının ardından çalışmalara hızla başlanacağını söyledi.