Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümmühan Özgül ve Şube Müdürü Hilal Ayhan’ın da yer aldığı toplantıda kısa bir açış konuşması yapan Rektör Yardımcısı Sayın Özdem, üniversitelerin varlık nedeninin öğrenciler olduğu ve üniversite hayatının da öğrenciler için çok önemli olduğunu belirterek sözlerine başladı.
Üniversite yönetimi olarak öğrencilerin akademik, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerini önemsediklerini belirten Sayın Özdem, bu nedenle öğrenci topluluklarından ya da bireysel olarak öğrencilerden gelen her öneriyi ciddiye aldıklarını ve tüm yönleriyle değerlendirdiklerini söyledi.
Bu toplantıyla, topluluklarının kurum içi veya kurum dışı faaliyetlerde karşılaştıkları sorunlar ve bunların çözümüne dair fikir alış-verişinde bulunmayı amaçladıklarını belirten Prof. Dr. Güven Özdem’in ardından Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Ümmühan Özgül söz aldı.
GRÜ’nün yüzü aşkın topluluğa sahip olduğunu belirterek konuşmasına başlayan Sayın Özgül, daha sonra toplulukların, kuruluş aşamasından itibaren dikkat etmeleri gereken hususlara ve etkinlik taleplerini yaparken uymaları gereken kıstaslara değindi.
Konuşmaların ardından başlayan soru-cevap bölümünde, toplulukların karşılaştıkları sorunlar, çözüm önerileri ve düzenleyecekleri etkinliklerde mevcut imkanların nasıl daha verimli kullanılabileceği üzerinde fikir alış-verişinde bulunuldu.