Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğü faaliyetlerine ve çalışmalarına yönelik bilgilendirme sunumunun yapılması ve Proje Alt Komisyonlarından gelen proje fikirlerinin değerlendirilmesi amacıyla ilk olarak Proje Alt Komisyonlarının yer aldığı bir toplantı gerçekleştirildi.
İİBF Cengiz Aytmatov Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Eğitim Bilimleri, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Mühendislik Bilimleri, Tıp ve Sağlık Bilimleri Proje Alt Komisyonlarında yer alan öğretim elemanları katıldı. Proje Destek ve Yönetim Koordinatörü Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç’in gerçekleştirdiği sunum sonrası Proje Komisyonuna iletmek üzere Alt Komisyon üyelerinden görüşler ve öneriler alındı.
Ardından Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem’in başkanlığında Rektörlük Toplantı Salonunda Proje Komisyon Toplantısı gerçekleştirildi. Proje Komisyon üyelerinin katıldığı toplantı Koordinatör Genç’in yaptığı sunum ile başladı. Proje Alt Komisyonlardan gelen görüş ve önerilerin değerlendirilmesi ile devam eden toplantı, komisyon kararlarının alınması ile sona erdi.