Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
14 Haziran 2023 Çarşamba günü Rektörlük Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Sertifika Takdim Programına Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem, Prof. Dr. Gürol Yıldırım, İİBF Dekanı ve aynı zamanda Proje Destek ve Yönetim Koordinatörü olan Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Müge Aygün, GÜSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muaffak Sarıoğlu, Fen Edebiyat Fakültesi Sekreteri Erol Can, eğitmenler Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Akif Kara, Öğretim Görevlileri Ayben Gül ve Burcu Akkaya ile eğitimi alan akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç’in açılış konuşması ile başlayan program, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güven Özdem ve Prof. Dr. Gürol Yıldırım’ın program konuşmaları ile devam etti. Ardında katılımcılara teker teker söz verilerek çalışma alanları, eğitimler hakkındaki görüşleri ve önerileri dinlendi.
Program, GÜSEM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muaffak Sarıoğlu’nun da konuşma yapmasının ardından katılımcılara sertifika takdimi ile son buldu.