Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Bu çerçevede, 25 Ocak 2022 Salı günü Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Görele Güzel Sanatlar Fakültesi ve Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu, 26 Ocak 2022 Çarşamba günü Tirebolu Mehmet Bayrak Meslek Yüksekokulu ve Tirebolu İletişim Fakültesi, 27 Ocak 2022 Perşembe günü ise Espiye Meslek Yüksekokulu ziyaret edildi.
Ziyaret programlarına katılım sağlayan öğretim elemanlarına Koordinatör Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç tarafından Proje Destek ve Yönetim Koordinatörlüğünün yapısı ve faaliyetlerine yönelik bilgiler sunuldu. Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç’in konuşmasının ardından Koordinatör Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Rahman Çakır ve Öğr. Gör. Burcu Akkaya tarafından ulusal ve uluslararası destekler ile güncel çağrılara ilişkin bilgilendirme sunumu yapıldı.
Ziyaretlerde ayrıca, öğretim elemanlarının kendi çalışma alanlarına ilişkin güncel çağrılara sunabileceği proje konuları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.