Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Güre Yerleşkesindeki Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarete, ÖSYM Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Necip Şimşek, ÖSYM Sınav Görevlileri Daire Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kesgin, ÖSYM Başkan Danışmanı İrfan Özüdoğru ile Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem, Prof. Dr. Hüseyin Şahin, Rektör Başdanışmanımız Prof. Dr. Mustafa Şanal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Tevfik Korkmaz katıldılar.
Ziyarette Rektörümüz, Üniversitemizin akademik ve fiziki olanaklarının yanı sıra ihtisaslaşma alanıyla ilgili de bilgi verdi. Rektörümüz, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Bayram Ali Ersoy'u üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.