Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Sabah ve öğleden sonra gerçekleşen programın ilk ayağında; 24 Kasım, Zübeyde Hanım, Keşap Şehit Serkan Yılmaz ve Tirebolu İrfan Damaç anaokullarının öğrencileriyle müzikli hareket eğitimi yapıldı.
Yaptıkları aktivitelerin çocuklar tarafından oyun gibi algılansa da, beyninin her iki lobunu birlikte çalıştırmayı hedefleyen teknikler içerdiğini dile getiren Onur Erol, bu sayede çocukların, beraber kes¸fetme, yaratma, dogˆac¸lama yapma tecru¨belerine ve o¨zgu¨venlerini gelis¸tirmelerine katkı sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
Bu eğitimlerle çocukların kendilerini ifade etme, olay ve durumları kavrama ve anlatma becerilerini gelis¸tirmeyi de hedeflediklerini belirten Erol, programın ikinci bölümünde; Topluluk Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Nafiz Köse ve Okul Öncesi Anabilim Dalı akademisyenleri ile öğrencilerinin katılımıyla Müzik ve Hareket Eğitimini sonlandırdı.