Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Açıklanan sonuçlara göre, Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin projeleri de destek almaya hak kazandı.
Aşağıda ismi yazılı olan öğrencilerimizi ve danışmanlarını tebrik eder, projelerinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını ve ülkemize faydalı sonuçlar doğurmasını temenni ederiz.
Sıra | Öğrenci Ad & Soyad | Danışman Ad & Soyad | Öğrenci Üniversite Bilgisi | Öğrencinin Fakültesi | Öğrencinin Bölümü | Proje Adı |
1 | Ahmet ALTINER | Dr. Öğr. Üyesi Ali YILMAZ | Giresun Üniversitesi | Mühendislik Fakültesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | Arduino ile Robot Kol Kontrolü |
2 | Ubeydullah Ahmed BİRİNCİ | Dr. Öğr. Üyesi Ali YILMAZ | Giresun Üniversitesi | Mühendislik Fakültesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | Seralarda Otomatik Sulama ve Yangın Söndürme Sistemi |
3 | Şahan İbrahim ERKAN | Dr. Öğr. Üyesi Ali YILMAZ | Giresun Üniversitesi | Mühendislik Fakültesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | Termoelektrik Soğutucular |
4 | Özgür ERTÜRK | Doç. Dr. Onur Özdal MENGİ | Giresun Üniversitesi | Mühendislik Fakültesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | Wifi Bağlantılı Baskül |
5 | Mustafa Can TURAN | Doç. Dr. Onur Özdal MENGİ | Giresun Üniversitesi | Mühendislik Fakültesi | Elektrik-Elektronik Mühendisliği | Parmak İzi Okuyucu Yoklama Sistemi |