Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Tanışma ve kaynaşma toplantısına Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem, Prof. Dr. Hüseyin Peker, Prof. Dr. Gürol Yıldırım, Rektör Danışmanımız Dr. Öğr. Üyesi Rahim Kızgut, akademik ve idari personelimiz de katıldı. Rektörümüz ve beraberindeki heyet öğrenci topluluklarının standlarını gezerek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Etkinlik kapsamında, yakın zamanda Bölgesel Kalkınma Odaklı İhtisaslaşma Programına fındık alanında kabul edilen Üniversitemizin bu alanda yapacağı çalışmalar da öğrencilere aktarıldı. Kurulan stantlarda Giresun’un ekonomik değeri olan fındık hakkında öğrencilere bilgi verildi ve ücretsiz fındık dağıtımı yapıldı.