Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa TÜRKMEN, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Giresun’da faaliyet gösteren firmaların temsilcileri, Üniversitemiz akademik ve idari personeli, öğrenciler ve öğrenci yakınlarının katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başladı.
Mezun öğrenciler adına fakülte birincisi Enerji Sistemleri Bölümünden Eyham Gızeyyil’ın konuşmasıyla devam eden programda, Dekan Prof. Dr. Mustafa TÜRKMEN ve Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN da öğrencilere hitaben birer konuşma yaptı.
Fakülte birincisinin yaş kütüğüne plaket çakması ve akabinde ilk üçe giren öğrencilerin ödüllerini almasıyla devam eden törende, bölümlerinde dereceye giren öğrencilere de başarı belgeleri verildi.
Mezuniyet töreni, öğrencilerin temsili diplomalarını almaları ve ardından kep atmalarıyla sona erdi.