Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Serkan Soylu, Prof. Dr. Mustafa Cin, Prof. Dr. Canan Çelik, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Feridun Tekin ile üniversitemiz çalışanları ve öğrencilerin katıldığı açılış töreninin ardından, Rektörümüz sergi alanını gezdi.
100. Yıl temalı eserleri tek tek inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet Coşkun, ulusal ve uluslararası bir çok eserin yer aldığı bu serginin, 100. Yıl coşkusuna ayrı bir renk kattığını ifade etti.
“Milli Mücadelenin 100. Yılı” konulu uluslararası afiş tasarımları sergisi, Güre Yerleşkesi Rektörlük Fuaye salonunda 31 Mayıs 2019 tarihine kadar açık kalacaktır.