Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
“Özel Sektör Kariyer Olanakları” başlıklı ilk oturuma İİBF Dekanı Prof. Dr. Kurtuluş Yılmaz Genç başkanlık ederken katılımcılara “Girişimcilik” konulu bir sunum da gerçekleştirdi. Devamında ise Üniversitemiz İİBF Dekan Yardımcısı Dr.Öğr. Üyesi Esra Gökçen Kaygısız “İş Hayatında İşletme Bölümü Mezunlarından Beklenen Nitelikler” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Oturumun devamında Giresun Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Azmi BÜK “Muhasebe Mesleğinde Gelecek” ve Tatilce Tur Sahibi ve Yöneticisi Sevgi ATEŞ ise “Meslek Seçiminde Yeteneğin Önemi” konu başlıklı sunumlarıyla katılımcılarla bir araya geldiler.
Panelin “Kamu Sektöründe Kariyer Olanakları” başlıklı öğleden sonraki ikinci oturumuna panel başkanı olarak katılan Giresun Vali Yardımcısı Dr. Hasan Tanrıseven “Profesyonellerle Tanış, Kariyerini Belirle” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Devamında ise Ziraat Bankası Nizamiye Mahallesi Şube Müdürü Bumin Küçük “Bankacılıkta Kariyer Olanakları”, Üniversitemiz İİBF İktisat Bölümünden Dr. Öğretim Üyesi Hacı Mevlüt Karataş “Yurtdışında Eğitim” ve Üniversitemiz İİBF İşletme Bölümünden Doç.Dr. Murat Serçemeli “KPSS A Grubu ve Kariyer Meslekler” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.
Panel soru cevap etkinliğinin ardından son buldu.