Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğünden Mehmet SÖYLEMEZ’in eşlik ettiği ekip, ilk olarak Rektörlük Fuaye salonunda bulunan “Matematiğin Gözünden Hayal Et (IMAGINARY)” sergisini gezdi.
Burada, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Güven ÖZDEM ve Genel Sekreter Ahmet Tevfik KORKMAZ’dan Giresun Üniversitesinin tarihçesi, bölümler ve eğitim olanakları hakkında bilgi alan öğrencilerin sonraki durağı Fen-Edebiyat Fakültesi oldu.
Okul öğretmenleri Aysun AYGÜN, İlknur ERGÜL, Mehmet Baş, Sevval AYDIN ve Çiğdem ÖZDİLEK eşliğinde kampüs alanını gezerek Fen-Edebiyat Fakültesi giriş katında yer alan Mevlana Celaleddin-i Rumi amfisine gelen öğrencileri, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ali Zafer DALAR ve Fakülte Sekreteri Erol CAN karşıladı.
Fakültenin tarihçesi, bölümler, verilen eğitimler ve mezuniyet sonrası iş olanakları konusunda bilgi alan öğrenciler daha sonra Merkez Kütüphanesini gezdiler.
Son olarak Eğitim Fakültesini gezen misafir gurubu burada, Arş. Gör. Banu AKTAŞ karşıladı. Fakülte hakkında genel bilgiler alan ve akabinde biyoloji, fizik ve kimya laboratuvarlarını gezen öğrenciler, aynı binada bulan GRÜ Devlet Konservatuvarı dersliklerindeki halk oyunları çalışmalarını da yerinde görme imkanı buldular.