Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Giresun yöresi halk oyunları gösterileriyle başlayan tören programı, okul birincisi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü öğrencisi Zeynep Altın’ın mezun öğrenciler adına yaptığı konuşma ile devam etti. Daha sonra kürsüye çıkan Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Beytullah Dönmez, mezun öğrencileri tebrik ederek konuşmasına başladı. Yüksekokul olarak öğrencilerini çalışma hayatına tam donanımlı hazırlamak için gayret sarf ettikleri belirten Dönmez, öğrencilerin ailelerine ve hocalarına teşekkür ederek sözlerini noktaladı.
Törende konuşan Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, mezun öğrencileri tebrik ederek, adım atacakları çalışma hayatlarında başarılar diledi. “Mezuniyetle her şey bitmiyor. Adım atacağınız yeni hayatlarınızda daha azimli ve kararlı olun. Yolunuz, bahtınız açık olsun” diyen Rektörümüz, tören için şehir dışından gelen öğrenci yakınlara ve hocalara, öğrencilerin eğitimleri için verdikleri emekten dolayı teşekkür etti.
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ve Kaymakam Osman Acar’ın konuşmalarıyla devam eden programda dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi.
Keşap Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni, mezun öğrencilerin hep birlikte kep atmalarıyla sona erdi.