Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Üniversitemiz Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Keşaplı hemşerimiz Erdem Şahin'in sazıyla yapmış olduğu müzik dinletisi ile başlayan tören, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Keşap MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Beytullah Dönmez, Keşap Kaymakamı Yunus Emre Altıner ve Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür'ün konuşmalarıyla devam etti. Törene Keşap Emniyet Müdürü, Jandarma Karakol Komutanı, KYK Yurt Müdürü, siyasi partilerin ilçe temsilcileri üniversite idari ve akademik personelleri ile aileler katıldı.
Keşap Meslek Yüksekokulu bahçesinde yapılan mezuniyet töreni mezun öğrenciler ve öğretim elemanlarının yürüyüşüyle başladı. Okul birincisi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı öğrencisi Buket Hancı mezuniyet konuşmasının ardından mezuniyet kütüğüne plaket çaktı.
Dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesinin ardından Öğrencilere temsili diplomaları verildi. Daha sonra kep atan öğrenciler mezuniyet coşkusunu doya doya yaşadı.