Bulutçu Ailesinden Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokuluna Ziyaret
Giresun Üniversitesi Öğrenci Başına Kitap Sayısı En Çok Artan Üç Üniversiteden B...
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencilerimizin Büyük Başarısı
Kent Konseyi Heyetinden Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can’a Ziyaret
Bulancak UBYO'da "15 Temmuz'un Anlamı" Konulu Konferans
"Milletin Zaferi" Konulu Panel Gerçekleştirildi
Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
17 Temmuz Çarşamba günü Güre Yerleşkesi'ndeki Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarete Giresun Kent Konseyi Başkanı Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu ile Giresun Kent Konseyi Genel Sekreteri Nazlı Erkan, Konsey Yürütme Kurulu Üyeleri Ak Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı Yusuf Emre Özkan ve Aydınlar Mahallesi Muhtarı Sultan İbiç’ten oluşan ekip katıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, 29 Haziran’da gerçekleşen 11. olağan genel kurulla Giresun Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Üniversitemiz Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu’nu tebrik ederek önümüzdeki dönem çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret, hediye takdimi ve fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.