Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
Yabancı Diller Yoksekokulu Müdürü Prof. Dr. Vedi Aşkaroğlu eşliğinde Rektör Vekilimiz Prof. Dr Güven Özdem'i ziyaret eden yeni öğretim elemanlarımız Nargiza Bekbanova ve Balgin Medeniyetova, Abay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tlep Bolat Anapiyavich'in gönderdiği hediyeleri Sayın Özdem'e takdim ettiler. Misafirperverliği için Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can'a da teşekkürlerini sunan Bekbanova ve Medeniyetova, Giresun Üniversitesi ailesine katıldıkları için duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Üniversitemizdeki akademik çalışmalarını, aynı zamanda İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim üyesi olan Prof. Dr. Vedi Aşkaroğlu danışmanlığında sürdürecek olan öğretim elemanları, yaklaşık bir yıl sürecek Türkçe öğrenimlerini de GRÜ TÖMER'de tamamlayacaklar.