Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
07 Haziran 2022 Salı günü gerçekleşen ve zaman zaman duygusal anların da yaşandığı programda Kazakistanlı kardeşlerimiz; dansları ve kostümlerinin yanı sıra hazırladıkları yöresel yemeklerle büyük beğeni toplarken, Abay Kazak Milli Pedagoji Üniversitesi ile ilgili bilgi vermeyi de ihmal etmediler.
Bir süredir Üniversitemizde öğrenim gören ve İngiliz Dili Edebiyatı Bölümünde verimli bir akademik dönem geçirdiklerini ifade eden misafir öğrenciler, tecrübelerini aktardıkları bir çok arkadaşlarının da İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümüne gelmek istediklerini ifade ettiler.
Kazakistanlı öğrenciler program akabinde Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Beyhan KESİK’i makamında ziyaret ederek, işbirliği protokolünün gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Öğrencilerin kısa sürede Türkçe seviyelerini ilerletmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Beyhan KESİK, bu tarz akademik işbirliklerine her zaman olumlu baktığını, pozitif sonuçlarını görmenin de kendisini ayrıca mutlu ettiğini sözlerine ekledi.
Program koordinatörü Doç.Dr. Vedi AŞKAROĞLU da başta Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz CAN olmak üzere protokolün imzalanmasında emeği geçenlere ve bölüm akademisyenleri Dr. Öğr. Üyesi Halis GÖZPINAR, Dr. Öğr. Üyesi Murat KARAKOÇ, Dr. Öğr. Üyesi Hale YAĞLIDERE ve Öğr. Gör. Heves BOZBAĞ'a teşekkür etti.