Rektörümüzün "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" Mesajı
2023-2024 Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri Tamamlandı
Şebinkarahisar Meslek Yüksekokulu Mezunlarını Uğurladı
Spor Bilimleri Fakültesi Mezuniyet Töreni Düzenledi
Doç. Dr. Günkut MESCİ, TÜBİTAK’tan Araştırma Bursu Almaya Hak Kazandı
Tıp Fakültesi 7.Mezuniyet Töreni Yapıldı
Veterinerlik Bölümü Öğrencileri Eğitim Gezileri ile Tecrübe Kazanmaya Devam Ediy...
Rektörümüz Prof.Dr. Yılmaz Can'ın Kurban Bayramı Mesajı
Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksekokulu 2023-24 Mezunlarını Uğurladı
Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerinden Köy Okuluna Destek
24 Kasım 2023 Cuma günü rektörlük makamında yapılan toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Yılmaz Can, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Güven Özdem ile Prof. Dr. Hüseyin Şahin, TAGEM Genel Müdürü Dr. Metin Türker ve TAGEM Bitki Sağlığı Daire Başkanı Dr. Suat Kaymak, Fındık Araştırma Enstitüsü Müdürü Dr. Aysun Akar, Giresun Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Muhammet Angun ile üniversitemiz Fındık İhtisaslaşma Koordinatörlüğü’nden Koordinatör Yardımcıları Doç. Dr. Selin Kalkan ve Doç. Dr. Ali Turan katılım sağladı.
Toplantı sonucunda fındıkta son dönemde görülen başta Kahverengi Kokarca olmak üzere diğer hastalık ve zararlılar ile mücadele yöntemlerine ilişkin geliştirilecek projeler ve kurumların alt yapılarının kullanımına yönelik karşılıklı iş birliğini sağlayacak protokolün hazırlanmasına karar verildi.